1. Home
  2. Knowledge Base
  3. Kontaktų paieška
  4. Eksportuotojų duomenų bazė

Užsiregistruoti į eksportuotojų duomenų bazę galite čia: edb.verslilietuva.lt

„Versli Lietuva“ eksportuotojų duomenų bazė yra įrankis Lietuvos kompanijoms, kurios ieško patikimų partnerių užsienyje. EDB skelbiama informacija apie mūsų šalies gamintojus ir paslaugų tiekėjus iš įvairių verslo sektorių. Duomenų bazėje pateikiami detalūs Lietuvos įmonių aprašymai, kontaktinė informacija. Užsienio įmonėms taip pat suteikiama galimybė atsisiųsti kelių juos dominančių įmonių aprašymus ar tiesiogiai susisiekti su potencialiais gaminių ar paslaugų tiekėjais, todėl EDB – patrauklus įrankis rasti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje.

Kaip veikia EDB?

„Versli Lietuva“ Eksportuotojų duomenų bazė buvo sukurta siekiant padėti Lietuvos įmonėms lengviau susirasti užsienio partnerius, o šiems patogiau ir greičiau surasti galimus gamintojus ar paslaugų tiekėjus Lietuvoje. EDB savo sąrašuose neturi reeksportuotojų, mažmeninės ar didmeninės prekybos atstovų. Prieš paviešinant, kiekvieną naują įmonės aprašymą peržiūri „Versli Lietuva“ konsultantai, todėl užtikrinama aukšta patalpinamos informacijos kokybė ir aktualumas. Įmonių aprašymai apima detalius įmonės atstovo, atsakingo už eksporto veiklą, kontaktų duomenis, įmonės bei jos produktų aprašymus, turimas kvalifikacijas ir sertifikatus (taip pat esamas narystes organizacijose, gautus apdovanojimus ir pan.), produktų katalogus. Kiekvieną įmonės aprašymą galima atsisiųsti PDF formatu. Užsienio įmonės gali pateikti viešus bendradarbiavimo pasiūlymus, nurodant kokių gaminių ar paslaugų tiekėjų jos ieško Lietuvoje.

Kodėl EBD?

Tai oficialus ir nemokamas pirminių duomenų šaltinis potencialiems užsienio partneriams apie Lietuvos įmones.

„Versli Lietuva“ viešina EDB užsienio rinkose pasitelkdama ambasadas, atstovus užsienyje, savo partnerių tinklą.

Siekiama, kad EDB būtų visos Lietuvos įmonės, su kuriomis bendradarbiauja „Versli Lietuva“. Per EDB įmonės gauna informaciją apie planuojamas parodas, verslo misijas, renginius.

 

Was this article helpful?

Related Articles