1. Home
  2. Knowledge Base
  3. Kontaktų paieška
  4. Eksportas į Alžyrą

Atkreipiame dėmesį į tai, kad galutinių prekių importas (eksportas) į Alžyrą yra praktiškai blokuojamas. 2018 m. sausio mėn. Alžyro vyriausybė paskelbė beveik 1000 prekių sąrašą, kurių nebegalima importuoti (daugiausiai žemės ūkio ir maisto produktai, kurių pakaitalai gaminami Alžyre, taip pat kai kurie“prabangos” prekėms priskiriami produktai). Patekimui į rinką, labai naudingas dalinis gamybos perkėlimas, t.y. partnerystė su vietos įmone (51/49 kapitalo dalys), jai suteikiama technologija, know-how ir galutinės gamybos vieta tampa Alžyras.

Remiantis automobilių pramonės pavyzdžiu, kartais pakanka labai minimalių intervencijų, kad kilmės šalimi būtų galima laikyti Alžyrą.

Investuotojai Alžyre gauna daug lengvatų. Daugiau apie lengvatas ir prioritetus galima rasti jų Alžyro investicijų plėtros agentūros puslapyje: www.andi.dz

Visgi reikia suprasti, kad Alžyras turi savo labai specifiškai funkcionuojančią administraciją, kuri, deja, veikia pagal savo filosofiją (valstybė sprendžia viską).

ES delegacijos paruoštas prekių sąrašas, kurioms Alžyras taiko “laikinas papildomas apsaugos priemones”. (FR kalba)

Iš prekybos milžinų, Alžyre veikia tik Carrefour, visi kiti gerokai mažesni vietiniai tinklai, kuriuose parduodama viskas, išskyrus drabužius ir buitinius prietaisus.

Dėl verslo partnerių paieškos būtų pravartu susisiekti su Pramonės ir prekybos rūmų atstovais:

www.caci.dz – sostinėje Alžyre

M.BOUROUIS MOHAMED Nabil m.bourouis@caci.dz atsakingas už tarptautinį bendradarbiavimą;

Kitame mieste – Orane:

www.cci-oran.dz Oran

M.BOUNAAMA Djamel Eddine – rūmų direktorius

de.bounaama@yahoo.fr

Was this article helpful?

Related Articles