Kitos paslaugos

Šiame puslapyje galite rasti informaciją apie kitas VšĮ “Versli Lietuva” paslaugas, kurios būtų aktualios verslo organizacijoms.

Eksportuotojų duomenų bazė (EDB)
Užsiregistruokite nemokamai į EDB ir gausite tiesiogines užklausas iš potencialių partnerių užsienyje, bei gausite informaciją apie Jūsų įmonei aktualias eksporto skatinimo iniciatyvas.
Kontaktų paieška Orbis duomenų bazėje
VšĮ „Versli Lietuva“ naudodamasi tarptautine įmonių duomenų baze „Orbis“ gali jums suteikti potencialių užsienio partnerių sąrašą ir bendrinius jų kontaktus. Šioje duomenų bazėje yra daugiau nei 300 mln. įmonių iš viso pasaulio.
Eksporto diagnostika
Nemokama paslauga, kurios metu yra įvertinama įmonių, siekiančių eksportuoti arba jau eksportuojančių, brandos laipsnis. Taip pat yra identifikuojamos įmonės stipriosios ir tobulintinos sritys.
Viešųjų pirkimų duomenų bazė Orbidal
VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos perspektyvinių sektorių įmonėms dalyvauti tarptautinių viešųjų pirkimų programoje pasitelkus platforma „Orbidal“. Šioje platformoje yra pateikiami aktualūs viešieji pirkimai iš daugiau nei 120 tarptautinių šaltinių ir teikia prieigą prie daugiau nei 20 000 vykstančių konkursų.